Drewno ma moc

Drewno jest niezastąpionym materiałem przy budowie, przebudowie lub remoncie domku letniskowego. Takie elementy jak drewno konstrukcyjne, deski tarasowe czy deski elewacyjne są absolutnie niezbędne przy realizacji takiego projektu.

W dzisiejszym wpisie chcemy Wam zaprezentować niesamowitą pracę Asi i Przemka z videobloga Kępa Marzeń, którzy samodzielnie dokonali całkowitej metamorfozy ponad 40-letniego domku letniskowego. Być może i Wam zamarzy się taki domek oraz zainspiruje do mniejszych lub większych zmian.

Domek przed i po

Mieliśmy ogromną przyjemność dostarczyć materiały niezbędne do przeprowadzenia końcowych etapów metamorfozy. Z naszego drewna wykonano górną i dolną balustradę, taras, pergolę oraz ozdobne wykończenie dachu tj. zwieńczenie oraz kroksztyny. Niemniej w całym domku już wcześniej wykorzystano drewno pod różną postacią, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Tylko spójrzcie jak wielką przemianę przeszedł domek nad Pilicą:

Jeśli jesteście zainteresowani, w jaki sposób przebiegały prace nad poszczególnymi etapami metamorfozy, zachęcamy do obejrzenia filmików pokazujących jak krok po kroku powstawały konkretne części domku:

BUDOWA BALUSTRADY Z DREWNA

 

PRZEBUDOWA STAREGO TARASU:

 

FINAŁ METAMORFOZY DOMKU LETNISKOWEGO:

 

Skompletuj materiały i do dzieła!

Niezależnie od tego czy stoisz przed wyzwaniem remontu, budowy domku od postaw czy uporządkowania i upiększenia przestrzeni wokół – skompletujemy dla Ciebie wszystko co potrzebujesz: od solidnego drewna konstrukcyjnego, desek tarasowych, elewacji i boazerii, po deski podłogowe, drewno budowlane, impregnaty i niezbędne akcesoria. Zachęcamy do kontaktu!